Copyright Qode Interactive 2016
elektrokolobezky-roznov.cz | Podmínky půjčení
Půjčovna elektrokoloběžek v Rožnově pod Radhoštěm
elektrokoloběžka, elektrokoloběžky, půjčovna, Rožnov, zábava, vyžití, výlet
426
page-template-default,page,page-id-426,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
 

Podmínky půjčení

Elektroběžku si může půjčit osoba starší 15 let, případně mladší v jejím doprovodu. Při objednání a podpisu výpůjčního listu doložíte jeden libovolný identifikační doklad (občanský průkaz, pas, řidičský průkaz, …) Do protokolu uvedete svoji kontaktní adresu a telefonní číslo (pro případ, že by po cestě nastal nějaký problém, abychom se s Vámi mohli spojit). Po vrácení elektrokoloběžky podepíšete potvrzení o vrácení. Kromě dokladu pro ověření totožnosti uhradíte cenu půjčovného. 

Ceník půjčovného:

Možnost půjčení je na celý den v čase od 8 do 19 hod cena 600 Kč / den. K dispozici jsou 3 kusy elektroběžek.

Při převzetí elektrokoloběžky Vám vysvětlíme používání, pokud budete mít zájem, vysvětlíme Vám kudy se máte vydat a půjčíme Vám přilbu, mapu a zámek, pokud byste chtěli někde elektrokoloběžku nechat postavenou a vzdálit se od ní. 

V případě jakékoli poruchy nám zavolejte na telefonní číslo 603 845 084. Přijedeme za Vámi a pomůžeme Vám s řešením problému. Prosím, žádným způsobem neopravujte elektrokoloboběžku sami.

Na elektrokoloběžce se můžete pohybovat jak po silnici, tak i mimo ni po lesních cestách a cyklostezkách. Při jízdě po silnici je nutné dodržovat dopravní předpisy. Děti mladší 15 let jsou povinny při jízdě po silnici používat ochrannou přilbu! Při jízdě mimo silnice prosím buďte ohleduplní k ostatním. Neohrožujte ani neomezujte další chodce, cyklisty nebo další osoby.