Copyright Qode Interactive 2016
elektrokolobezky-roznov.cz | Podmínky půjčení
Půjčovna elektrokoloběžek v Rožnově pod Radhoštěm
elektrokoloběžka, elektrokoloběžky, půjčovna, Rožnov, zábava, vyžití, výlet
426
page-template-default,page,page-id-426,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
 

Podmínky půjčení

Elektroběžku si může půjčit osoba starší 15 let, případně mladší v jejím doprovodu. Při objednání a podpisu výpůjčního listu doložíte jeden libovolný identifikační doklad (občanský průkaz, pas, řidičský průkaz, …) Do protokolu uvedete svoji kontaktní adresu a telefonní číslo (pro případ, že by po cestě nastal nějaký problém, abychom se s Vámi mohli spojit). Po vrácení elektrokoloběžky podepíšete potvrzení o vrácení. Kromě dokladu pro ověření totožnosti uhradíte cenu půjčovného. Ceny jsou účtujeme podle délky zapůjčení a účtujeme za každou ZAPOČATOU hodinu.

Ceník půjčovného:

1 hodina – 150 korun
2 hodiny – 250 korun
celý den (čas dle dohody, vrácení elektrokoloběžky potřebujeme do 20 hodin)

Pokud si koloběžku půjčíte na hodinu, případně dvě, tak za každou další, započatou hodinu účtujeme 100 korun.

Při převzetí elektrokoloběžky Vám vysvětlíme používání, pokud budete mít zájem, vysvětlíme Vám kudy se máte vydat a půjčíme Vám přilbu, mapu a zámek, pokud byste chtěli někde elektrokoloběžku nechat postavenou a vzdálit se od ní. 

V případě jakékoli poruchy nám zavolejte na telefonní číslo 778 097 703 nebo na telefon 779 970 525. Přijedeme za Vámi a pomůžeme Vám s řešením problému. Prosím, žádným způsobem neopravujte elektrokoloboběžku sami.

Na elektrokoloběžce se můžete pohybovat jak po silnici, tak i mimo ni po lesních cestách a cyklostezkách. Při jízdě po silnici je nutné dodržovat dopravní předpisy. Děti mladší 15 let jsou povinny při jízdě po silnici používat ochrannou přilbu! Při jízdě mimo silnice prosím buďte ohleduplní k ostatním. Neohrožujte ani neomezujte další chodce, cyklisty nebo další osoby.